Bransoletka z koralików na szydełku dla Małej Damy

Kategoria:  Bransoletki, Wężowa

Bransoletka z koralików na szydełku dla Małej Damy

Ostatnio zostałam poproszona o zrobienie bransoletki dla malej dziewczynki (3-4latka), troszkę się wahałam, ponieważ za bardzo nie wiedziałam co mogłoby spodobać się takiej małej damie. Oczywiście po głowie krążyła myśl, aby była ona zrobiona z różowych koralików. Jednakże nie chciałam by był to róż w intensywnym kolorze, bo mogłoby to wyglądać komiczne (tak mi się wydaje). Chciałam, aby była to bransoletka delikatna i nie zbyt rzucająca się w oczy, bo u małego dziecka nie o to chodzi.

Wykonanie biżuterii

Długo przeglądałam kolory koralików, które odpowiadałyby moim wymaganiom. I tak oto trafiłam na idealne zestawienie (moim zdaniem:D). Akurat tu nie wybrałam koralików TOHO, lecz inne koraliki (nazwy nie pamiętam), które przypominają trochę lodowe kulki i mają lekki przezroczysty kolor. W prezentowanej bransoletce znajdują się trzy kolory, które ze sobą współgrają, tworząc mozaikę – ciemno różowy, jasnoróżowy i beżowy. Zrobiony przeze mnie sznur szydełkowo – koralikowy rozczula, gdyż jest malutki (na zdjęciu tego aż tak nie widać, ale porównując do bransoletek, które robię dla dorosłych, to jest duża różnica).

Zakończenie

Do zakończenie mojego małego rękodzieła użyłam wklejek, sprężynek, karabińczyka i zawieszki (kuleczka z kwiatkiem) w kolorze złota.


Bransoletka z koralików na szydełku dla Małej Damy 1

Bransoletka z koralików na szydełku dla Małej Damy 2

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *